Luha 18/20 korterites on kasutusel kvaliteetsed siseviimistlusmaterjalid ja seadmed tuntud brändidelt.

Sanitaarruumides on põrandatel ja seintes keraamiline plaat. Põrand on varustatud elektrilise põrandaküttega. Plaadid on sarjast Elyt, Prospect firmalt Saloni Ceramica ning Block Marazzi’lt. Et sobida võimalikult erinevatele maitsetele oleme valinud sarja Elyt mis on läikiv plaat ja sarja Prospect mis on matt seeria. Julgemale maitsele võiks sobida sari Block  Marazzi’lt mis on samuti matt, kergelt struktuurne ja huvitavate mustritega. Elyt ja Prospecti seinaplaadid on mõõdus 20×60 ja nendele on sobivas toonis valitud mosaiik põrandaplaadid.  Block seinaplaat  on mõõdus 30×60 millel on valikus 10×10 mustriga põrandaplaat, mis sobib hästi ka seina dekooriks.

 Näiteid  plaatidest:

Korterite põrandad on kaetud naturaalse tammeparketiga tuntud Soome tootjalt Upofloor. Tegemist on põhjamaises kliimas toodetud parketiga, mis sobib meie Eesti kliimaga kõige paremini. Tegemist on 1-lipilise faasitud parketiga. Valikus on kolme eritooni. Korterite siseuksed saavad olema samuti tamme spooniga, Teie valitud parketiga võimalikult ligilähedase peitsiga. Põranda liistud on parketiga samas toonis puitliistud kinnitatud kruvidega.


Korteritesse paigaldatav sanitaar tehnika ja muu inventar:

Duravit Durastyle sarja wc-potid ja valamud. WC-poti mudel vastavalt projekti võimalusele, kas seinapealne või põrandapealne.


Grohe Concetto sarjast valamusegistid ning vanni- ja duššisegistid.


Duravit vann ilma massaažifunktsioonita mõõdud 700×1700, 800×1800. Duššiseinad Ifö Solid või analoog.


Saun. Lava ja seinad on haavapuust. HUUM’i keris.Muu informatsioon:

Ostes korteri valmivas majas on ostjal võimalus valida korteri siseviimistlus oma maitse järgi arendaja poolt pakutavate materjalide seast. Valik tuleb teha kuni 15.07.2015.